Прокурорам онлайн навчання backup


Повідомляємо, що наказом Генерального прокурора від 15 червня 2021 року № 200 затверджено Положення про систему підвищення кваліфікації прокурорів (далі – Положення).

Згідно з п. 1 розділу V Положення підготовка (навчання) прокурорів Офісу Генерального прокурора, обласних, окружних прокуратур у Тренінговому центрі прокурорів України (далі – ТЦПУ) та його регіональних відділеннях проводиться не рідше одного разу на чотири роки. Прокурор вважається таким, який пройшов підготовку з підвищення кваліфікації у ТЦПУ, якщо впродовж 48 місяців за результатами участі у тренінгових курсах / тренінгах набрав 60 залікових балів.

Відповідно до Положення у ТЦПУ підготовлено Каталог тренінгових програм для прокурорів (далі – Каталог) на друге півріччя 2021 року, який розміщено на офіційному сайті ТЦПУ.

Для участі у тренінгових курсах / тренінгах прокуророві необхідно зареєструватися та подати заявку про участь у заході на онлайн-платформі професійного розвитку ТЦПУ з урахуванням індивідуальних потреб професійного й особистісного розвитку.

Кожен тренінговий курс / тренінг передбачає відповідну кількість балів (від 10 до 30), учасників (не більше 20 осіб) та має граничний термін реєстрації, який зазначено у Каталозі.

На цей час реєстрація на тренінгові курси / тренінги, проведення яких планується упродовж вересня–грудня 2021 року, закрита достроково у зв’язку з великою кількістю зареєстрованих учасників.

З огляду на це у ТЦПУ формуються остаточні списки учасників тренінгових курсів / тренінгів та відповідно до вимог п. 12 розділу V Положення „перевага надається прокурорам, які не проходили навчання у ТЦПУ впродовж поточного року”.

Сформовані списки учасників тренінгових курсів / тренінгів будуть направлені до Департаменту кадрової роботи та державної служби Офісу Генерального прокурора, після чого кожному учаснику навчання буде повідомлено про його участь особисто у телефонному режимі.

Прокурорів, які не увійшли до списків учасників певного тренінгового курсу / тренінгу, буде поінформовано про це працівниками ТЦПУ у телефонному режимі та запропоновано участь у позапланових тренінгах, проведення яких планується упродовж вересня–грудня 2021 року.

Звертаємо увагу, що прокурори, які не зможуть пройти навчання у ТЦПУ цього року, матимуть можливість зареєструватись та подати заявку про участь у тренінгових курсах / тренінгах за обраними тематиками на онлайн-платформі ТЦПУ упродовж 2022–2025 років.