Підвищення кваліфікації прокурорів


Наказом Генерального прокурора від 15 червня 2021 року № 200 затверджено Положення про систему підвищення кваліфікації прокурорів (далі – Положення).

Згідно з п. 1 розділу V Положення підготовка (навчання) прокурорів Офісу Генерального прокурора, обласних, окружних прокуратур у Тренінговому центрі прокурорів України (далі – ТЦПУ) та його регіональних відділеннях проводиться не рідше одного разу на чотири роки. Прокурор вважається таким, який пройшов підготовку з підвищення кваліфікації у ТЦПУ, якщо впродовж 48 місяців за результатами участі у тренінгових курсах / тренінгах набрав 60 залікових балів.

Календарні плани тренінгових курсів / тренінгів на наступні місяці будуть розміщуватись кожного 25 числа поточного місяця.

Для участі у тренінгових курсах / тренінгах прокуророві необхідно зареєструватись та подати заявку про участь у заході на сайті ТЦПУ з урахуванням індивідуальних потреб професійного й особистісного розвитку.

Як правильно подавати заявку на участь у тренінгових курсах / тренігах?

 • Реєстраційну форму заповнюйте виключно українською мовою.
 • Заповнюйте всі поля реєстраційної форми.
 • Повні дані, внесені у відповідні поля реєєстраційної форми, повинні відповідати запитанню реєстраційної форми.
 • Будьте уважними під час заповнення реєстраційної форми, особливо при зазначенні адреси електронної пошти і номера телефону.

  Зазначайте одну електронну пошту. Не копіюйте адресу електронної пошти із документів інших форматів, оскільки там можуть бути некоректні символи, пробіли тощо. Рекомендуємо вводити дані вручну.
 • Назву посади вказуйте за одним із таких зразків:

– прокурор відділу / начальник / заступник начальника управління / Департаменту Офісу Генерального прокурора (повні назви відділів, управлінь, департаментів не потрібно вказувати);

– начальник / заступник начальника відділу / управління ______ обласної прокуратури, прокурор відділу / прокурор _______ окружної прокуратури ______-ої області; керівник / перший заступник / заступник окружного, обласного, ОГП рівня прокуратури.

Наприклад:

 • – прокурор відділу Офісу Генерального прокурора;
 • – прокурор відділу Одеської обласної прокуратури;
 • – начальник управління Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону;
 • – керівник Київської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону;
 • – прокурор Оболонської окружної прокуратури міста Києва;
 • – прокурор Великописарівського відділу Охтирської окружної прокуратури Сумської області.

Після заповнення реєстраційної форми учасник отримає автоматичне повідомлення із сайту: «Вашу відповідь прийнято». Це означає, що учасник успішно зареєструвався на тренінговий курс / тренінг, тому не потрібно переходити за покликанням і реєструватись повторно.

Звертаємо увагу, що після опрацювання даних реєстраційних форм спостерігається непоодинока стала практика щодо здіснення двох і більше реєстраційних записів одного учасника. Це призводить до того, що інші учасники не можуть зареєструватись, оскільки кількість місць на тренінг обмежена.

УВАГА!

 • Заявки із некоректно або частково заповненими реєстраційними формами на тренінгові курси / тренінги будуть відхилені!
 • Якщо учасник двічі зареєструвавася на тренінги, але не взяв участь у них, у подальшому його не буде допущено до тренінгів!

Якщо виникли запитання щодо реєстрації для участі у тренінгових курсах / тренінгах, телефонуйте: +380(93)6049383.

Чекаємо вас на наших навчальних заходах!

Все буде Україна!