Про Тренінговий центр

Тренінговий центр прокурорів України є державною установою, яка створена з метою  здійснення підвищення кваліфікації прокурорів.

Як юридична особа Тренінговий центр здійснює свою діяльність відповідно до ст. 80 Закону України «Про прокуратуру» та наказу Генерального прокурора.

Створення центру є частиною реформи органів прокуратури, яка передбачає, зокрема, атестацію прокурорів всіх рівнів та розробку нових механізмів їх роботи.

У Тренінговому центрі здійснюються:

  • підвищення кваліфікації прокурорів і державних службовців органів прокуратури з метою розвитку професійної компетентності;
  • підготовка прокурорів, початкова підготовку кандидатів на посади прокурорів (в рамках проходження стажування – підготовка осіб, що успішно пройшли процедуру добору на посаду прокурора);
  • підвищення кваліфікації працівників інших державних органів, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності (на умовах і в порядку, визначених окремо).

Тренінговий центр прокурорів України відповідає потребам підготовки прокурорів та якісному підвищенню їх професійного рівня. Він створений та працює за прикладом кращих світових практик із застосуванням прикладної спрямованості навчальних програм, які ґрунтуються на потребах практики. Особлива увага у навчанні приділяється розвитку особистісних компетенцій для формування якісно нової професійної культури прокурорів.