Результати Всеукраїнського конкурсу студентських творчих і наукових робіт

Тренінговий центр прокурорів України спільно з Офісом Генерального прокурора та Міністерством освіти і науки України провели Конкурс творчих та/або наукових робіт за напрямами прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів, які навчаються за спеціальністю 081 “Право” у закладах вищої освіти на тему: «Прокуратура та громадські активісти: чи можливе налагодження взаємодії».
Студенти надсилали свої роботи у період з 09 жовтня до 13 листопада 2020 року (включно) в одну із запропонованих категорій: доповідь, презентація, творча публікація, творча візуалізація, відеоролик. Конкурсна комісія відібрала найкращі роботи та 24 листопада 2020 року оголосила переможців.
Вітаємо переможців:

ВідеороликГевчук Христина Ігорівна, «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (Тернопіль).

ДоповідьВахліс Інна Володимирівна, Інститут права Київського національного університету (Київ).

Творча візуалізація Губський Руслан Олександрович, Чорноморський національний університет імені Петра Могили (Миколаїв).

Творча публікаціяАлгаш Валентина Вікторівна, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого (Харків).

Презентація Стародубцева Карина Станіславівна, Гречишкіна Тетяна Олексіївна, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (Сєвєродонецьк).

Сердечно вітаємо переможців Конкурсу та їхніх наукових керівників і бажаємо творчої наснаги,  професійного зростання і нових перемог!

Ми щиро пишаємося усіма учасниками Конкурсу та дякуємо кожному за участь.

 

Нефьодова Дар'я