Тренінговий курс “Протидія торгівлі людьми”

24 лютого 2021 року у Тренінговому центрі прокурорів України завершився триденний тренінговий курс «Протидія торгівлі людьми» для прокурорів відділів нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, обласних прокуратур.

Під час тренінгового курсу були проведені такі тренінги:
День 1. «Робота з “жертвами”».
День 2. «Кримінально-правова кваліфікація торгівлі людьми та особливості процесуального керівництва у таких провадженнях».
День 3. «Методика і тактика проведення допитів. Забезпечення заходів безпеки потерпілих».

Протягом трьох днів навчання прокурори вдосконалили практичні навички з:
процесуального керівництва у провадженнях щодо торгівлі людьми;
формування професійної компетентності прокурора із застосування засобів захисту від вторинної віктимізації та забезпечення безпеки потерпілих;
проведення допитів потерпілих від злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми, із врахуванням психологічних особливостей спілкування та роботи з цією категорією осіб як із “жертвами”.

Тренери курсу:
Бондарчук Олена –прокурор Житомирської обласної прокуратури, Киричук Людмила – науковий співробітник Всеукраїнського центру Малої академії наук України, гештальт-терапевт, Мнишенко Євгенія – адвокат, Мозгова Вікторія – помічник-консультант голови комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, Павлюк Валерія – координатор з превентивної діяльності Громадської спілки „А21 Україна”, Яковенко Катерина – керівник проєктів і програм з протидії торгівлі людьми Громадської спілки „А21 Україна”.

Нефьодова Дар'я