“Лідерство та управління”

6-8 грудня 2021 року в Тренінговому центрі прокурорів України відбувся тренінговий курс «Лідерство та управління» для діючих тренерів ТЦПУ.

Учасники навчання за три дні тренінгового курсу відпрацювали навички ефективного виконання функцій керівника під час групової роботи. А також набули знання та навички щодо особливостей проведення тренінгів з питань організації роботи та її складових елементів: розподілу обов’язків між працівниками, координації діяльності правоохоронних органів, аналітичної роботи та контролю виконання в органах прокуратури, організації роботи керівника органу прокуратури у кримінальному провадженні.

Тренери курсу: Мартін Маккей-Сміт – тренер компанії Optima Rule of Law; Саймон Клементс – тренер компанії Optima Rule of Law та Тетяна Павлюковець – міжнародна експертка; Сергій Василина – керівник Чернігівської обласної прокуратури.

Тренінг проводиться за ініціативи ЮНОПС-Україна, в межах програми „Підтримка реформи в галузі верховенства права в Україніˮ (ПРАВО-Поліція), яка реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Нефьодова Дар'я