Нині всі ми вимушені жити й працювати в умовах воєнного стану, а отже, в умовах постійного стресу. Не дивно, що наші ресурси виснажуються, тож встояти перед життєвими викликами стає все складніше. Внаслідок цього – психічні розлади → депресія → проблеми зі здоров’ям.
11 липня у Тренінговому центрі прокурорів України розпочалось онлайн-навчання для державних службовців категорій «Б» і «В» органів прокуратури за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Психологія стресу в період та після війни», яке триватиме чотири дні.
Організувала навчання Олена Мельник – консультант аналітичного відділу підготовки державних службовців Тренінгового центру прокурорів України.
Тренер Ірина Бурлакова – професор кафедри психології та педагогіки ДДУВС, доктор психологічних наук, професор, заряджає учасників заходу своєю енергією та стверджує, що: «Життя – це можливості. Коли особа прибирає щось одне в своєму стані, вона активує інше. Стрес – перешкода до можливостей і йому необхідно протидіяти».
Під час навчання учасники набуватимуть знання про:
- стрес та його особливості;
- стрес-менеджмент (фактори, що впливають на формування стресових ситуацій);
- розвиток емоційної компетенції;
- діагностику та самодіагностику стресу;
- особистісний потенціал стресостійкості;
- характеристику кризових станів людини;
- формування поведінки людини в період та після війни;
- внутрішню та зовнішню комунікації під час та після війни.
А також удосконалюватимуть навички, необхідні для успішного запобігання та подолання стресових ситуацій в умовах війни і професійної діяльності.
Стійкі люди виходять зі стресу чи кризи такими ж сильними, як і раніше, або навіть ще сильнішими. Знаходять спосіб змінити життєвий курс і продовжувати рух до своїх цілей. Тож дбайте про себе та змінюйте своє життя!
Слава Україні!