Ми це зробили разом!
Команда Тренінгового центру прокурорів України разом з Офісом Ради Європи в Україні, Організацією з безпеки і співробітництва в Європі (Проєкти ОБСЄ в Україні), Консультативною місією Європейського Союзу (EUAM) створила подію, що стала епіцентром інновацій, об’єднавши всіх тих, хто формує майбутнє професійного навчання дорослих та розвитку правничої сфери.

23 жовтня 2025 року понад 200 учасників як офлайн так і онлайн – досвідчені тренери та викладачі, прокурори, слідчі, представники навчальних закладів, міжнародні експерти, учасники громадського сектору – стали частиною події, що поєднала ідеї, практику та майбутнє.
Міжнародна конференція «Доторкнімося до тренінгових технологій / Let’s touch the training technologies» перетворилася на майданчик, де навчання ожило — через технології, натхнення та живу взаємодію.

Це був день, коли:
• фахівці ділилися історіями спільних рішень і відкриттів;
• TED-спікери дарували нові ідеї та перспективи;
• майстерні відкривали можливість спробувати, дослідити, відчути;
• учасники нагадували: справжня зміна починається з людини.
Ми говорили про майбутнє навчання не в теорії, а в дії. І цей день довів: технології, інновації та розвиток — це не завтра, це вже сьогодні.

Щиро дякуємо кожному, хто був поруч — офлайн і онлайн!
Ви створили неймовірну енергію спільноти, яка рухає професійне навчання вперед, змінюючи його на сучасне, ефективне і натхненне.
Команда ТЦПУ вдячна партнерам, які підтримали нас у втіленні цієї неймовірної ідеї.
Зовсім скоро ми поділимося з вами інсайтами з конференції — залишайтесь із нами!


