Головна Анонси Тренінг “Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях за фактами незаконного позбавлення волі, жорстокого поводження (катування) в умовах збройного конфлікту”

Тренінг “Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях за фактами незаконного позбавлення волі, жорстокого поводження (катування) в умовах збройного конфлікту”

Дата проведення: 21 лютого 2024 року.

Місце проведення: Тренінговий центр прокурорів України, вул. Юрія Іллєнка, 81-Б, м. Київ (учасники тренінгу – робоче місце із забезпеченням відеозв’язку).

Формат: відеоконференція (платформа Zoom).

Час: 10:00 – 13:10

Мета тренінгу:

  • підвищити рівень професійної компетентності прокурорів щодо кваліфікації незаконного позбавлення волі захищених осіб і жорстокого поводження з ними в умовах збройного конфлікту;
  • сформувати навички організації планування та проведення досудового розслідування кримінальних проваджень за фактами незаконного позбавлення волі захищених осіб і жорстокого поводження з ними в умовах збройного конфлікту;
  • удосконалити знання про особливості доказування у кримінальному провадженні за фактами незаконного позбавлення волі захищених осіб і жорстокого поводження з ними в умовах збройного конфлікту.

Дата

21 Лютого
Минув!

Час

10:00 - 13:10