Головна Анонси Тренінг “Процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактами незаконного використання гуманітарної допомоги, благодійних пожертв, безоплатної допомоги та бюджетних коштів, виділених на відновлення інфраструктури”

Тренінг “Процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактами незаконного використання гуманітарної допомоги, благодійних пожертв, безоплатної допомоги та бюджетних коштів, виділених на відновлення інфраструктури”

Дата проведення: 16-17 травня 2024 року.

Місце проведення: Тренінговий центр прокурорів України, вул. Юрія Іллєнка, 81-Б, м. Київ (учасники тренінгу – робоче місце із забезпеченням відеозв’язку).

Формат: відеоконференція (платформа Zoom).

Час: 10:00-13:00

Мета тренінгу:

  • підвищити рівень компетентності прокурорів щодо кримінально-правової кваліфікації незаконного використання гуманітарної допомоги, благодійних пожертв, безоплатної допомоги та бюджетних коштів, виділених на відновлення інфраструктури;
  • поглибити знання щодо особливостей проведення процесуальних і слідчих дій, збирання та фіксації доказів під час розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним використання гуманітарної допомоги, благодійних пожертв, безоплатної допомоги та бюджетних коштів, виділених на відновлення інфраструктури.

Дата

Травень 16 - 17
Минув!