Головна Анонси Тренінг «Процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактами привласнення, розтрати та незаконного заволодіння майном, призначеним для здійснення гуманітарної допомоги в умовах воєнного чи надзвичайного стану, незаконного використання бюджетних коштів, виділених на відновлення інфраструктури»

Тренінг «Процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактами привласнення, розтрати та незаконного заволодіння майном, призначеним для здійснення гуманітарної допомоги в умовах воєнного чи надзвичайного стану, незаконного використання бюджетних коштів, виділених на відновлення інфраструктури»

Дата проведення: 17 та 18 травня 2023 року.

Місце проведення: Тренінговий центр прокурорів України, вул. Юрія Іллєнка, 81-Б, м. Київ (учасники тренінгу – робоче місце із забезпеченням відеозв’язку).

Формат: відеоконференція (платформа Zoom).

Час: 11:00 – 14:00

Мета тренінгу:

  • підвищення рівня професійної компетентності щодо кваліфікації кримінальних правопорушень, предметом яких є майно, призначене для здійснення гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги, бюджетні кошти, виділені на відновлення інфраструктури;
  • здійснення ефективного процесуального керівництва у цій категорії кримінальних проваджень.

Дата

18 Травня
Минув!

Час

11:00 - 14:00