Тренінги з розвитку soft skills для прокурорів Офісу Генерального прокурора

Завершилась ексклюзивна серія тренінгів із розвитку soft skills, спеціально підготовлена для прокурорів Офісу Генерального прокурора, яких було призначено на посади за результатами добору в березні 2020.

Тренінги тривали з 26 серпня по 19 вересня 2020 р. на базі Тренінгового центру прокурорів України та Правового клубу «Pravokator».

Основними темами тренінгів стали мораль та етика правосуддя, лідерство, розбудова інституцій та управління змінами. Кожна з чотирьох груп прокурорів пройшла 6-денне практичне навчання. Навички soft skills (або м’які навички) – це комплекс надпрофесійних навичок. Вони не пов’язані з конкретною предметною сферою та відповідають за успішну участь у робочому процесі, високу продуктивність.

Прокурори оволоділи такими темами:

  • Моральна філософія. «Справедливість та соціальний контроль», орієнтири в професії, їх пошук та баланс;
  • Ефективна комунікація. Основи комунікації, моделі поведінки, протидія токсичній комунікації;
  • Комунікація зі ЗМІ. Як працювати з громадською думкою? Робота зі ЗМІ у справах, що викликають суспільний інтерес;
  • Лідерство. Прокурор – лідер у взаємодії з органами досудового розслідування. Прокурор – лідер у впровадженні нової організаційної культури та інституційних змін в органах прокуратури. Прокурор – лідер – уособлення публічного обвинувачення;
  • Інституції та управління змінами. На яких ціннісних засадах будуються нові інституціі. Як формувати та мотивувати команду для досягнення цілей. Як забезпечити прозорість та підзвітність.
  • Емоційний інтелект. Як не вигоріти на роботі? Що таке емоційна гігієна. Як усвідомити свої емоції та зрозуміти почуття інших людей?
  • Етика прокурора.
  • Юридичний розмисел та письмо. Формати написання юридичних текстів, синтез та письмова аргументація.

Програма розроблена командою тренерів та експертів ГО «Адвокат майбутнього» за підтримки Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США в Україні.

Нефьодова Дар'я